Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Autobus Mazda

viti i prodhimit 1999 | 3.200 Euro

82.000 km, ne gjendje te mire, 2.2 diesel, i pershtatshem per mall+pasagjer. taksa te paguara ne momentin e shitblerjes, tek gome, i pershtatshem per qytet, 12+1 vende

Botuar më 12/09/2019
3.200,00 euro

Mercedez benz Furgon Frigoriferik Freskues 5° deri ne 0°

12.000 Euro

Cmimi, viti 2009, me leje per te punuar brenda dhe jashte vendit. Dokumenta te paguara per 1 vit. Ne gjendje shume te mire pune, te gjitha sherbimet e bera jashte vendit. Shitet per mbyllje biznesi.

Botuar më 09/09/2019
12.000,00 euro