Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Sprinter 515

viti i prodhimit 2009 |

35.000 km, kambio: manuale, 300 cc, nafte, gjendja: e re, 3 dyer, 21 vende, ngjyra: e bardhe, 21 akse, ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike. Autobus 21 vende. Me te gjitha dokumentat e rregullta.E ardhur nga Gjermania e paperdorur ne Shqiperi.Makina eshte e pajisur me kondicioner,pjesen e siperme e tavanit eshte panoramik,me frigorifer te vogel gjithashtu dera hapet me buton.Shitet per arsye mosperdorimi

Botuar më 25/03/2019

Ford Tranzit

viti i prodhimit 2002 | 380.000 Leke

Furgon mallrash, me dokumenta te rregullta

Botuar më 19/03/2019
380.000 leke