Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Furgon frigoriferik freskues

1 Euro

Cmimi, viti 2009, me leje per te punuar brenda dhe jashte vendit

Botuar më 14/05/2019
1,00 euro

Renault Trafik

5.000 Euro

1.9 nafte, viti 2007, dokumenta te rregullta 121.000 km.

Botuar më 13/05/2019
5.000,00 euro

Ford Tranzit

130.000 Leke

Dopio gom. Letrat te mbaruara

Botuar më 13/05/2019
130.000 leke