Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Mercedez benz Furgon frigoriferik freskues

1 Euro

Cmimi, viti 2009, me leje per te punuar brenda dhe jashte vendit

Botuar më 24/05/2019
1,00 euro

Mercedez benz Mikrobuz 10+1

2.800 Euro

1999, ne gjendje te mire

Botuar më 21/05/2019
2.800,00 euro

Volkswagen Caravelle

viti i prodhimit 2006 | 10.000 Euro

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, AUTOMAT 2.5 NAFTE ME LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2019 ME KM ORIGJINALE ME CDO SHERBIME TE BERE KAMERA PARA MBRAPA PERDE ELEKTRIKE NEONE ME NGJYRA BRENDA NAVI TACH SCRIME + TV MBRAPA DISQE ALUMIN GOMA TE REJA FENER KSENA MAKINA ESHTE SUPER GJENDJE

Botuar më 20/05/2019
10.000,00 euro