Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Iveco

viti i prodhimit 2005 | 8.500 Euro

E sapo ardhur nga Gjermania. shitet per mosperdorim. Ne gjendje te mire. Me dogan te paguar

Botuar me 19/10/2018
8.500,00 euro

Mercedez benz 814

6.000 Euro

Dokumenta te paguara deri ne janar 2019, nafte., frigoriferik, viti 1992, pesha 5-6 ton, 6m e gjate, ne gjendje te mire

Botuar me 18/10/2018
6.000,00 euro

Shitet Autokombajne Fostrit M.D.V.E 514

viti i prodhimit 1994 |

Gjendja: e perdorur, vendodhja drizar mallakaster, Shitet autokombajne Fostrit me heder 4m dhe me motor IFA gjendja teknike shume e mire. Shitet per arsye emigrimi

Botuar me 10/10/2018