Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Frez Per zetor te vogel per punim toke

400

Gjendja: e perdorur, shitet per arsye ekonomike .e gatshme per cdo lloj prove, ne gjendje shume te mire perdorimi

Botuar më 18/03/2019
400 leke

Iveco autobot

viti i prodhimit 1993 | 14.000 Euro

Kambio: manuale, nafte, me letra te rregullta

Botuar më 15/03/2019
14.000,00 euro

Mercedez benz FUGON FRIGORIFER

viti i prodhimit 2000 | 5.000 Euro

Kambio: manuale, 240 cc, nafte, gjendja: e perdorur, 3.500 T, Fugon frigorifer i bardhe,marka benz sprinter 311CDI MWB, kapaciteti i cilindrave 2151 CC, numri i vendeve 2+1.Eshte I cdoganuar. Ka dy dhoma ngrirje .Perdoret per ngrirje dhe fresk.pra per perime mish ,bulmet

Botuar më 15/03/2019
5.000,00 euro