Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Korrese bari motorr 4 kohesh

300 Euro

Ne gjendje te mire pune.

Botuar më 21/05/2018
300,00 euro

Volvo

viti i prodhimit 2006 |

Kambio: automatike, nafte, gjendja: e perdorur, transportin e udhëtarëve

Botuar më 20/05/2018

DUM-DUM Kama

viti i prodhimit 2011 | 3.500 Euro

80.000 km, kambio: manuale, 2.000 cc, nafte, ngjyra: e bardhe, 3.5 T, shitet

Botuar më 18/05/2018
3.500,00 euro

Volkswagen Caddy

3.800 Euro

Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. kambio manuale, 2.0 SDI viti 2010, 112.000 KM

Botuar më 18/05/2018
3.800,00 euro

Pirun, tipi 20 KAMATSU, modeli FG 20,

6.000 Euro

Marshe manual, nafte, lartesia Max 3m, kapaciteti ngrites 2 Ton. Çmimi shitjes

Botuar më 17/05/2018
6.000,00 euro

Mercedez benz Furgon Benz Sprinter 208 CDI !!

5.000 Euro

Furgon malli, viti 2002, motorr 220, ngjyre e bardhe, i ardhur nga Gjermania ne Gusht te 2017, i perdorur vetem 2 muaj ne Shqiperi. Shitet per arsye mosperdorimi. Vaj, filtra dhe goma te sapo nderruara. Ne gjendje te perkryer pune.

Botuar më 17/05/2018
5.000,00 euro