Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë Edukatore

PER KOPESHT Me arsimin perkates, Adresa: Rr."Bilal Golemi", Nd 9 Prane Kompleksit Dinamo , Prane Kullave Hawai

Botuar më 14/06/2019

Çerdhe & Kopesht Privat Kërkon të punësojë Pastruese

Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Porcelan, ish Artistikja "Migjeni". Rr. “Kokonozeve”

Botuar më 12/06/2019

Kancelari Veseli Kërkon të punësojë Shitese

Mosha deri ne 30 vjece, jo studente, te dije Anglisht, Adresa: Tirane

Botuar më 10/06/2019