Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE Kopshti Klersi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me arsim parashkollor,me eksperience pune, Adresa: Rezidenca Colombo 2 ,Rruga e Liqenit te thate

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopshti Xixellonjat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te kete arsimin parashkollor ose cikli i ulet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk I vjeter

Botuar më 09/12/2019
e kenaqshme

SHITESE Besart Galeri dyqan pikturash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-35 vjeç, te jete e komunikueshme dhe korrekte, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te galerise ne adresen, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, ne krahe te kolegjit Turk, Tiranë

Botuar më 04/12/2019
e kenaqshme

SHITESE Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Aftesi te mira komunikuese, korrektesi dhe shkathtesi. Te perdore lehtesisht programet baze kompjuterike. Preferohen te jene afatgjate., te gjithe te interesuarit mund te dergojne cv-ne ne adresen e email: it:

Botuar më 03/12/2019
e kenaqshme

AGJENT MARKETINGU Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete aftesi shume te mira komunikuese.Te jete i disponueshem te punoje ne terren.Preferohet te kete eksperienca te meparshme pune.Preferohen te jene afatgjate, te gjithe te interesuarit mund te dergojne cv-ne ne adresen e email

Botuar më 03/12/2019
e kenaqshme

SHITESE Kancelaria Infiniti Astir Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Puna turni II-te, orari 14.00-21.00, personat e interesuar te kontaktojne ne whatsapp ose te dergojne cv ne adresen e emailit

Botuar më 02/12/2019
e kenaqshme
)