Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Librari-Kancelari Zed Kërkon të punësojë Shitese

Përshkrim

Te jete e komunikueshme, te kete aftesi bindesi dhe eksperienca ne shitje do te ishte avantazh, te jete korrekte me orarin, te jete e shkathet, te kete aftesi te punoje ne grup. Paga e kenaqshme. Orari punes 12.00-20.00. Nje dite ne jave pushim. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë, Adresa: Rr. Myslym Shyri, ngjitur me banken Credins

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shkolla dhe shërbime shkollore
Librari-kancelari zed, shitese

Botuar më 11/06/2018

Telefon