Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

MESUESE E GJUHES GJERMANE Dejs Group Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune., Adresa: Kombinat

Botuar më 23/11/2019
e kenaqshme

MESUESE E GJUHES GJERMANE European Center (qender per gjuhe te huaja) Kerkon te punesoje per zgjerim stafi

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne: europeancenter38@gmail.com, Adresa: Rruga Durresit, perballe Ministrise se Arsimit

Botuar më 23/11/2019
e kenaqshme

AGJENT MARKETINGU Rrjeti me i madh i kancelarise Infiniti Office Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Te kete aftesi shume te mira komunikuese. Te jete i disponueshem te punoje ne terren. Preferohet te kete eksperienca te meparshme pune. Preferohet te kete patente te klasit B. Preferohen te jene afatgjate., te gjithe te interesuarit mund te dergojne cv-ne ne adresen e email: it: hrhollandcapital@gmail.com dhe infinitipunesime@gmail.com

Botuar më 22/11/2019
e kenaqshme

EDUKATORE Kopesht Privat Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Per Parashkollor. Te jete e kualifikuar dhe e komunikueshme. E dashur me femijet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", prane Ferrarit

Botuar më 20/11/2019
shume e kenaqshme

EDUKATORE Kopeshti ...."ERBEAL".... Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

Per Kopesht, me eksperience pune, Adresa: Rr. “5 Maji", prane tregut te Medresese

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme + siguracion

EDUKATORE Kopshti Xixellonjat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te kete arsimin parashkollor ose cikli i ulet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk I vjeter

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

SHITESE Besart Galeri dyqan pikturash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-35 vjeç, te jete e komunikueshme dhe korrekte, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te galerise ne adresen, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, ne krahe te kolegjit Turk, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

MESUES/E Zeit Multilingual Center Kërkon të punësojë

Paga: pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore. |

Mesues/e te Gjuhes Gjermane, Adresa: Rr. Barrikadave, Pall. 135/1, Shk.1 (mbrapa Maternitetit Mbreteresha Geraldine)

Botuar më 19/11/2019
pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore.

MESUESE Shkolle Private Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Informatike., ofrohen kushte te mira pune

Botuar më 15/11/2019
Page e kenaqshme

SHITESE Kancelari Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Barrikadave, perballe me shkollen Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 14/11/2019
page e kenaqshme
)