Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE Kopesht Privat Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Per Parashkollor. Te jete e kualifikuar dhe e komunikueshme. E dashur me femijet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", prane Ferrarit

Botuar më 20/11/2019
shume e kenaqshme

EDUKATORE Kopeshti ...."ERBEAL".... Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + siguracion |

Per Kopesht, me eksperience pune, Adresa: Rr. “5 Maji", prane tregut te Medresese

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme + siguracion

EDUKATORE Kopshti Xixellonjat Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te kete arsimin parashkollor ose cikli i ulet, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Sauk I vjeter

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

SHITESE Besart Galeri dyqan pikturash Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20-35 vjeç, te jete e komunikueshme dhe korrekte, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit ose te paraqiten prane ambjenteve te galerise ne adresen, Adresa: Kryqezimi i 21 Dhjetorit, rruga Kavajes, ne krahe te kolegjit Turk, Tiranë

Botuar më 19/11/2019
e kenaqshme

MESUES/E Zeit Multilingual Center Kërkon të punësojë

Paga: pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore. |

Mesues/e te Gjuhes Gjermane, Adresa: Rr. Barrikadave, Pall. 135/1, Shk.1 (mbrapa Maternitetit Mbreteresha Geraldine)

Botuar më 19/11/2019
pagese e kenaqshme dhe sigurime shendetesore/shoqerore.

MESUESE Shkolle Private Kërkon të punësojë

Paga: Page e kenaqshme |

Informatike., ofrohen kushte te mira pune

Botuar më 15/11/2019
Page e kenaqshme

SHITESE Kancelari Kërkon të punësojë

Paga: page e kenaqshme |

Kushte te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Rruga e Barrikadave, perballe me shkollen Sami Frasheri, Tiranë

Botuar më 14/11/2019
page e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT

Paga: e kenaqshme |

Per grupin e parashkollorit. Me arsimin perkates., Adresa: Rr."Bilal Golemi", Nd 9 Prane Kompleksit Dinamo , Prane Kullave Hawai

Botuar më 14/11/2019
e kenaqshme

MESUESE E GJUHES GJERMANE European Center (qender per gjuhe te huaja) Kerkon te punesoje per zgjerim stafi

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te interesuarit te dergojne CV me foto ne: europeancenter38@gmail.com, Adresa: Rruga Durresit, perballe Ministrise se Arsimit

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme

MESUESE E GJUHES GJERMANE Dejs Group Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune., Adresa: Kombinat

Botuar më 13/11/2019
e kenaqshme
)