Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Shkolla Viktor Hygo Kërkon të punësojë Mesuese

Per Ciklin e Ulet. Me arsim te larte, eksperience pune disa vjeçare. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e e-mailit ose te telefonojne ne nr.

Botuar më 22/08/2018

Shkolla Viktor Hygo Kërkon të punësojë Mesuese

Per gjuhen shqipe. Me arsim te larte, eksperience pune disa vjeçare. Te interesuarit te dergojne CV e tyre ne adresen e e-mailit ose te telefonojne ne nr.

Botuar më 22/08/2018

Kopshti Ledion Kërkon të punësojë Edukatore

Me eksperience pune (edhe per cerdhe), Adresa: Rruga Tre Deshmoret, perball me Alpet, Yzberisht

Botuar më 20/08/2018

Kopesht Cerdhe Kolopucat Kërkon të punësojë Edukatore

Perben Avantazh Arsimi Parashkollor oseCikli i uletee, pune sociale, Infermieri. Te kete aftesi shume te mira Komunikuese. Te jete njeri i buzeqeshur dhe plot pozivitetMosha 25-45 vjec, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 20/08/2018

Kopesht Privat Kërkon të punësojë Edukatore

Me eksperience pune. Te kete arsimin perkates. Mosha 25 – 45 vjeç. Ofrohet pagese e kenaqshme dhe kushte te mira pune, Adresa: Rruga e burgut

Botuar më 20/08/2018

KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë Edukatore

PER GRUP TE VOGEL ME ARSIMIN PERKATES SHE PERVOJE PUNE, Adresa: Rr. “Elbasanit”.

Botuar më 18/08/2018

Kopeshti 4 Stinet Kërkon të punësojë Edukatore

Per kopesht. Me arsimin perkates, pervoje pune mbi 3 vjet. Mosha deri ne 45 vjec. Edukatore per cerdhe, me eksperience pune, Adresa: Rr "Myslym Shyri", 200 m nga Unaza, perballe bar "Rio"

Botuar më 17/08/2018

Kopesht privat Kërkon të punësojë Kuzhiniere

Me eksperience pune ne kopshte, cerdhe apo shkolla, Adresa: Te Liqeni i Thate

Botuar më 15/08/2018

Kopesht privat Kërkon të punësojë Kujdestare

Kujdestare per femijet e cerdhes, Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Jordan Misja", Kompleksi "Gener 2", ngjitur me burgun 313

Botuar më 15/08/2018