Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: page + sigurime |

Adresa: Rr."Ibrahim Kodra", Nd 9 Prane Kompleksit Dinamo , Prane Kullave Hawai

Botuar më 23/06/2021
page + sigurime

NDIHMESE VOGELUSHET E LUMTUR, kerkon te punesoje: Ndihmese Edukatore

Paga: Ofrohet page e kenaqshme |

Mosha 30 – 40 vjeç. Me pervoje pune, Adresa: Rr. "Shefqet Kuka".

Botuar më 23/06/2021
Ofrohet page e kenaqshme

MESUESE Kopeshti 3 Yjet Sauk Kërkon të punësojë

Paga: mbi 40.000 leke |

Per kopshtin, me eksperience pune., kushte shume te mira pune, te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Sauk, Tiranë

Botuar më 21/06/2021
mbi 40.000 leke

SHITESE LIBRARIA NE QENDREN TREGTARE TEG OFRON VENDE PUNE PER LIBRARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Full time me dy turne dhe e alternuar. Aplikantet te jene pa angazhime, te kene eksperience ne sektorin e shitjeve dhe me klientin te jene serioz korrekt dhe bashkepunues ne grup, mosha 20-30 vjec, te interesuarat te paraqiten per interviste se bashku me cv libraria ne katin e dyte ne teg, Tiranë

Botuar më 17/06/2021
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHTI ANNA’S Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kopesht dhe cerdhe. Kushte pune te kenaqshme, Adresa: Rr. “Karaman Ylli”, prane TV Klan

Botuar më 17/06/2021
e kenaqshme

EDUKATORE KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Te kete mbaruar arsimin e larte: 1. Cikli I Ulet. 2. Arsimin e larte parashkollor ose shkollen e mesme pedagogjike. Perben avantazh eksperienca ne kopesht, te interesuarat te dergojne cv-ne ne : [email protected], Adresa: Liqeni i Thate, Tiranë

Botuar më 15/06/2021
E kenaqshme

NDIHMESE MaxWell 1&2 Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Edukatore Çerdhe/Kopesht, dergoni cv ne whatsupp ne numrin e telefonit, Adresa: Adresa 1: Tek Selvia prane gjimnazit partizani. Adresa 2 :Tek venezia perballe Juvenilja Castello, Tiranë

Botuar më 14/06/2021
E kenaqshme

EDUKATORE MaxWell 1&2

Paga: E kenaqshme |

Kopeshti. Grupet 1/2/3, me eksperience, dergoni cv ne whatsupp ne numrin e telefonit, Adresa: Adresa 1: Tek Selvia prane gjimnazit partizani. Adresa 2 :Tek venezia perballe Juvenilja Castello, Tiranë

Botuar më 14/06/2021
E kenaqshme

EDUKATORE MaxWell 1&2

Paga: E kenaqshme |

Çerdhe., me eksperience, dergoni cv ne whatsupp ne numrin e telefonit, Adresa: Adresa 1: Tek Selvia prane gjimnazit partizani. Adresa 2 :Tek venezia perballe Juvenilja Castello, Tiranë

Botuar më 14/06/2021
E kenaqshme

MESUESE MaxWell 1&2

Paga: E kenaqshme |

Parashkollori, dergoni cv ne whatsupp ne numrin e telefonit, Adresa: Adresa 1: Tek Selvia prane gjimnazit partizani. Adresa 2 :Tek venezia perballe Juvenilja Castello, Tiranë

Botuar më 14/06/2021
E kenaqshme
)