Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KUZHINIERE KOPESHT PRIVAT Kërkon të punësojë

Paga: page + sigurime |

Per kopesht , orari 7:00 deri 15:30, Adresa: Komuna e Parisit , Rruga : Bilal Golemi

Botuar më 24/11/2020
page + sigurime

EDUKATORE Kopshti “Borebardha 2” Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kopshti. Kriteret: * Te kete perfunduar arsimin e larte parashkollor. * Te kete experience te meparshme pune mbi 5 vite ne kete profil. * Mosha e preferueshme nga 25 – 45 vjec. * Te jete e komunikueshme dhe bashkepunuese. * Te jete e dashur dhe.e perkushtuar me femijet, Adresa: Afer Zogut te Zi

Botuar më 23/11/2020
e kenaqshme
)