Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EDUKATORE

Kopesht Privat

Kërkon të punësojë

Kriteret

Per Parashkollor. Te jete e kualifikuar dhe e komunikueshme. E dashur me femijet

Detyrat dhe Pagesa

Shume e kenaqshme
Ofrohen kushte shume te mira pune

Kontakte

Rr. "Don Bosko", prane Ferrarit

Botuar më 10/11/2019

)