Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

NDIHMES ART HOME Kompani e cila merret me xhama dhe punime duralumini Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 23/02/2020
shume e kenaqshme

PUNONJES Mobileri Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per mobileri. Me dhe pa eksperience pune, Adresa: Pranë stacionit të trenit, rr. "Siri Kodra", blloku magazinave

Botuar më 26/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES MOBILIER MOBILERI AUTENTIK Kërkon të punësojë

Paga: paga e kenaqshme |

Me pervoje pune. Paga e kenaqshme, mosha 23-35 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Tiranë

Botuar më 25/02/2020
paga e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. "Marie Kraja", Porcelan, 150m perpara rrethrrotullimit te TV Clan

Botuar më 24/02/2020
teper e kenaqshme

ARKITEKTE Ballo shpk Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Puna me kohe te pjesshme ose te plote, Adresa: Rr. “Kavajes”, rrugica Hajdar Hidri

Botuar më 24/02/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

NDIHMES ART HOME Kompani e cila merret me xhama dhe punime duralumini Kërkon të punësojë

Paga: shume e kenaqshme |

Me ose pa eksperience pune, Adresa: Rr. "Don Bosko", perball me Kishen

Botuar më 23/02/2020
shume e kenaqshme

BOJAXHI MOBILERIE MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune te bej edhe pozicionin e marangozit, Adresa: Tirane

Botuar më 23/02/2020
e kenaqshme

PUNETOR KERKOHET

Paga: Paga e kenaqshme |

Per sharre kompjuterike, Bordatrice, me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
Paga e kenaqshme

SHOFER KERKOHET

Paga: Paga e kenaqshme |

Kamioncine, me eksperience pune, Adresa: Unaza e Re, Tiranë

Botuar më 21/02/2020
Paga e kenaqshme

SPECIALIST Mobileri Mandi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per mobileri. Te jete I kualifikuar. Te njohi mire zanatin ne fushen e prerjes dhe te montimit. Mosha deri ne 45 vjec. Orari I kontaktit mbas ores 11.00, Adresa: Bulevardi Bajram Curri, pallatet 1 maj, Perballe gjykates se rrethit

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme

NDIHMES FIRMA "LANDI" Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per punime kangjella., Adresa: Rr. “Bardhyl”, prane restorant Shoqeria

Botuar më 21/02/2020
e kenaqshme
)