Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SHITESE

Dyqani i mobilerise AXL Mobileri ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu)

Kërkon të punësojë

Kriteret

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. Paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme

Kontakte


Botuar më 27/03/2020

)