Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

SANITARE

KERKOHET

PER NE ZONEN AUTOSTRADA TIRANE - DURRES, KM 1.5, T :0682060749

Kriteret

Preferohet te kete eksperience te meparshme
mosha 30-45 vjece

Detyrat dhe Pagesa

E kenaqshme
Te interesuarit te telefonojne tek numri i meposhtem:

Kontakte

Tiranë
info@deltagroup.eu
Dërgo C.V-në tënde!

Botuar më 24/05/2020

)