Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNONJESE PASTRIMI

HOTEL NE ZONEN E HIMARES KERKON TE PUNESOJE PASTRUESE KUZHINE

Detyrat dhe Pagesa

PAGA 65.000 LEKE
Ofrohet ushqim dhe fjetje
Te interesuarat te kontaktojne ne nr e kontaktit

Kontakte

Himarë

Botuar më 23/07/2021

)