Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

PUNETOR

Kerkohet

Kriteret

Te kete eksperience ne skiletet e kolltuqeve. Transporti mundesohet nga kompania

Detyrat dhe Pagesa

50.000-80.000 leke
Me eksperience pune. Puna 8 orarsh nga e hena ne te shtune

Kontakte

Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 07/10/2019

)