Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

EFFE - 2 FLEX Kërkon të punësojë Saldator

Paga: e kenaqshme |

Mosha 30- 45 vjec. Me ose pa eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rruga Badhyl

Botuar me 21/09/2018
e kenaqshme

LESNA SHPK Kërkon të punësojë Montues

Kontrata: Kohe e plote | Euro |

Eksperience: 2 vjet - 5 vjet, me kriteret e meposhtme ;1- Arsimi I mesem , njohja e gjuhes angleze perben nje avantazh.2- Minimumi 5 vjet ekperience ne montimin e DRITAREVE TE DRURIT , PVC , DYERVE TE DHOMAVE, DYERVE TE BLINDUARA LAMINATEVE ETJ .Te interesuarit mund te dergojne CV e tyre ne: e-mail: info-al@lesna.net ose mund te na kontaktojne ne, Tiranë, Adresa: Autostrada Tirane - Durres

Botuar me 21/09/2018

SHTEPIA E OFERTAVE 1 Kërkon të punësojë Montues

Te kete eksperience pune 5 vjecare ne montim-cmontim mobiljesh shtepiake dhe zyrash. Te jete i komunikueshem dhe i pergjegjshem ne pune. Kandidatet qe plotesojne keto kushte, te dergojne CV ne adresen:, Adresa: Rruga Sami Frasheri, perballe shkolles Petro Nini Luarasi.

Botuar me 20/09/2018

FIRMA PARKET STORE Kërkon të punësojë Specialist

Per shtrim te parketeve te drurit. Me eksperience pune, Tiranë, Adresa: Rr. Sulejman Delvina

Botuar me 20/09/2018

MOBILERI SPACE!! Kërkon të punësojë Ndihmes marangoz

Per montim dhe zmerilim. Lutemi te telefonojne vetem personat qe kane eksperience, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek blloku magazinave, Tirane Facebook: Seldi Shehu , Arkitekt.

Botuar me 20/09/2018

Kerkohet Marangoz

Te kete eksperience pune. Paga shume e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Ish Qyteti i Nxenesve

Botuar me 19/09/2018

Biznesi privat dekoresh Kërkon të punësojë Punonjes

Meshkuj. Mosha 20-45 vjec. Profili i punes Hapje-mbyllje stampa dekorative, stukime dhe zmerilime. Paga e kenaqshme, Tiranë, Adresa: Rruga Nacionale Vaqarr, prane Komandes se Forcave Ajrore, ngjitur me Motel Xhejmsi

Botuar me 19/09/2018

Mobileri Kërkon të punësojë Usta

Per prerje ose montime, me pervoje pune, paga e kenaqshme, kushte shume te mira pune, te kete patente. Pune e garantuar gjate gjithe vitit. ( Mundesi per trajnime/ kurse per marangoz ), Adresa: Kombinat ish fabrika e qelqit

Botuar me 18/09/2018

Univers arredo Kërkon të punësojë Specialist

Montimi mobilerie. Paga e kenaqshme, Adresa: Autostrada Tirane Durres

Botuar me 18/09/2018

Univers arredo Kërkon të punësojë Punetor

(Zmerilim, Pastrim). Paga e kenaqshme, Adresa: Autostrada Tirane Durres

Botuar me 18/09/2018