Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

MONTUES MOBILJESH

Njoftime pune - "TRIN" MOBILERI

Kërkon të punësojë

Kriteret

Me eksperience pune. Kompania jone ofron kushte shume te mira pune

Detyrat dhe Pagesa

OFROHEN PAGESAT ME TE LARTA NE TREG

Kontakte

Rr. "Jordan Misja", ish Umb. Dergoni SMS ne:

Botuar më 04/12/2022

)