Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SHTEPIA E OFERTAVE Kërkon të punësojë Shites

Paga: Page baze + perqindje |

Arsimi: i larte - i mesem - mesem profesional, Gjuhet e huaja: italisht, Programet k...

Botuar më 16/09/2019
Page baze + perqindje

FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë Menaxher

Tereni ne fushen e hidrosanitareve. Te jete i paisur me patente. Mosha 25-40 vjeç

Botuar më 18/09/2019

Punishte tapicerie Kërkon të punësojë Tapicier

Me eksperience pune. Paga e kenaqshme. kushte te mira pune, Tiranë, Adresa: Unaza e Re

Botuar më 18/09/2019

TRIN MOBILERI Kërkon të punësojë Montues

Me eksperience pune. Ofrohen kushte te mira pune, Adresa: Rruga Jordan Misja, Ish Umb

Botuar më 18/09/2019

PUNETOR Kerkohet

Paga: 50.000-80.000 leke |

Te kete eksperience ne skiletet e kolltuqeve. Transporti mundesohet nga kompania, me eksperience pune. puna 8 orarsh nga e hena ne te shtune, Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 17/09/2019
50.000-80.000 leke

TAPICIER Kerkohet

Paga: 50.000-90.000 leke ne varesi te eksperiences |

Transporti mundesohet nga kompania, me eksperience pune. puna 8 orarsh nga e hena ne te shtune, Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 17/09/2019
50.000-90.000 leke ne varesi te eksperiences

ARKETARE KERKOJME TE PUNESOJME

Paga: e kenaqshme |

Mosha 20 deri ne 30 vjec , te kete njohuri mbi kompjuterin , te kete aftesi komunikimi me punedhenesit dhe te tretet Te interesuarit te kontaktojne ne numrin e poshte shenuar : , orari 8:00 me 17:00

Botuar më 16/09/2019
e kenaqshme

PUNONJES/E KERKOHEN PER PUNE NE LAVANTERI

Paga: e kenaqshme |

Femer\Mashkull, te interesuarit te kontaktojne ne nr e poshte shenuar , orari i pritjes 9:00 deri ne 15:00, Tiranë

Botuar më 16/09/2019
e kenaqshme