Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RROBAQEPESE Fabrike kolltuqesh Kërkon të punësojë

Paga: nga 40.000 deri ne 60000 leke te reja. |

Per kolltuqe. Puna 8 ore ne dite. Nga e hene ne te shtune. Transporti mundesohet falas nga kompania., Adresa: prane Doganes Tiranes.

Botuar më 05/07/2020
nga 40.000 deri ne 60000 leke te reja.

TAPICIER Fabrike kolltuqesh Kërkon të punësojë

Paga: 40.000 deri ne 60000 leke te reja |

Puna 8 ore ne dite. Nga e hene ne te shtune. Transporti mundesohet falas nga kompania., Adresa: Prane Doganes se Tiranes

Botuar më 05/07/2020
40.000 deri ne 60000 leke te reja

SISTEMUESE SUPERMARKET "XHANGOLLI" KERKON TE PUNESOJE STAF PER: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Sistemuese raftesh / Punonjese banaku. Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

KASIERE SUPERMARKET "XHANGOLLI" KERKON TE PUNESOJE STAF PER: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

MARANGOZ Mobileri Allushi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Fadil Rada”, prane kafe ATSH

Botuar më 03/07/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNETOR LAVAZHI Lavazh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Afer eko market kika 2, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

NDIHMES MARANGOZ FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH KOMPANIA EQEREM 934 ( KOMPANI USHQIMORE) Kërkon të punësojë

Paga: paga baze + % mbi shitjet |

Per Tiranen dhe Durresin. Te kete eksperience pune ne fusha te ngjashme mbi 2 vjet. Te njohe mire rruget. Me patente te klasit B. Arsimi i larte perben avantazh, Adresa: Rr."Teodor Keko", ne Unaze te re

Botuar më 01/07/2020
paga baze + % mbi shitjet

DREJTUES TEKNIK KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Per organizimin dhe drejtimin e punes ne montimin e dyerve te jashtme dhe te mbrendshme, Adresa: Rruga "Bedri Karapici", blloku i pallateve MGB, tek mjetet mesimore

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

PUNETOR KERKOHET 1-2

Paga: e kenaqshme |

Specialist montimi., Adresa: Rruga "Bedri Karapici", blloku i pallateve MGB, tek mjetet mesimore

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme
)