Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

EBEZLA SH.P.K Kërkon të punësojë Punetor

Per prodhime e montime te Ulluqeve te llamarines. Me eksperience pune. Ofrohen pagesa...

Botuar më 11/07/2018

BILLA & CO SH.P.K Kërkon të punësojë Shef

Magazine per pllaka hidrosanitare dhe parket ne piken qendrore. Kriteret e pranimit: Te kete eksperience minimumi 5 vjet ne punen ne magazine ose logjistike. Eksperienca ne pozicione drejtuese ne keto departamente perben avantazh. Mosha 35-50 vjec, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, Km7, Prane Ish Radiostacionit Kashar, Tirane

Botuar më 14/07/2018

Mobileri MX Kërkon të punësojë Specialist

Per prodhim mobiliesh. Me eksperience pune, Adresa: Rruga 5 Maji

Botuar më 12/07/2018

EBEZLA SH.P.K Kërkon të punësojë Punetor

Per prodhime e montime te Ulluqeve te llamarines. Me eksperience pune. Ofrohen pagesa te kenaqshme, Adresa: Bulevardi Blu, Kamez

Botuar më 11/07/2018

MOBILERI MONDIAL Kërkon të punësojë Shitese

Mosha mbi 25 vjec deri ne 35 vjec.Mundesisht me arsim te larte dhe te kete njohuri biznesi., Adresa: Bulevardi Zogu I

Botuar më 10/07/2018

MOBILERI Kërkon të punësojë Ndihmes marangoz

Me eksperience pune. Mosha deri ne 25 vjeç, Adresa: Tirane, prane News 24

Botuar më 09/07/2018

Jysk Albania, kerkon te punesoje per rrjetin e dyqaneve ne Tirane: Shites/e

Mosha mbi 18 vjeç. Per me teper informacion dergoni CV me foto ne: info@jysk.al

Botuar më 09/07/2018