Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHITESE Dyqani i mobilerise AXL Mobileri ne Elbasan (Lagjia Shenkoll tek tregu) Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. Paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail.com ose mund te telefononi ne, Adresa: Elbasan, Lagjia Shenkoll te tregu

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

TRANSPORTUES Shtepia e ofertave 2

Paga: e kenaqshme |

Per ngarkim-Shkarkim mallrash. Te kete eksperience pune ne kete sektor. Te jete i komunikueshem dhe te kete aftesi te punoje ne grup.. Mosha 25-45 vjeç., Adresa: Rr. Medar Shtylla, prane Bllokut Vasil Shanto, Tiranë

Botuar më 28/05/2020
e kenaqshme

BOJAXHI FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Bojaxhi per lyerje mobiljesh., Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 27/05/2020
e kenaqshme

SHITESE Dyqani i mobilerise AXL Mobileri qe ndodhet tek Bulevardi Zhan D'ark, perballe Gjykates Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

E interesuara nuk duhet te kete angazhime shkolle, pune tjeter etj. mosha 20-30 vjeç. Paga teper e kenaqshme. mund te dergoni cv ne email:axlmobileri@gmail ose mund te telefononi ne

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. "Marie Kraja", Porcelan, 150m perpara rrethrrotullimit te TV Clan

Botuar më 26/05/2020
teper e kenaqshme

MARANGOZ MOBILERI Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune, jo me shume se 45 vjec, i pavarur, ofrohen kushte optimale pune, puna 8 orarshe, e djela pushim, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Tirane

Botuar më 26/05/2020
e kenaqshme

USTA MOBILERI ME POROSI Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese shume e mire |

Mobilerie. Me eksperience pune ne fushen e mobilerise, kushte shume te mira pune, Adresa: Ura e Insitutit Bujqesor, perballe ish praktikerit (Expo City)

Botuar më 26/05/2020
Ofrohet pagese shume e mire

SPECIALIST MARANGOZ MOBILERI SPACE Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e larte |

* Me eksperience pune, Adresa: Rr. "Siri Kodra", tek blloku magazinave, Tirane. Facebook: Seldi Shehu , Arkitekt.

Botuar më 25/05/2020
Ofrohet pagese e larte

PUNETORE PASTRIM KIMIK / LAVANDERI "ALFA" Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Me eksperience pune. Puna 6 ore ne dite, ofrohen kushte shume te mira pune, Adresa: Rr. “Mine Peza”, prane Prokurorise se Tiranes. Te interesuarat te kontaktojne ne nr:, Tiranë

Botuar më 24/05/2020
Paga e kenaqshme

AGJENTE SHITJESH ESSSE CAFFE, kerkon te punesoje: Agjente Shitjesh (Femer) ne terren, qarku Tirane

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kriteret: * Te zoteroje patente te klasit B. * Te mos kete angazhime shkolle. * Mosha 22 -30 vjeçe. * Te jete pergjegjese per marrjen e porosive nga klientet ekzistues. * Zbatimin e strategjise se kompanise ne pikat e shitjes. * Menaxhimin e nje grupi klientesh ne nje zone te caktuar me qellim arritjen e objektivave. * Raportimin e shitjeve ditore tek Supervizori i shitjes, Adresa: Te interesuarat te dergojne CV ne: infoesssecaffe@gmail.com si dhe kontakt ne numrin e telefonit:

Botuar më 24/05/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme
)