Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Kerkohet Bojaxhi

Përshkrim

Mobiljesh. Me eksperience pune, Adresa: Ne hyrje te Autostrades Tirane Durres, km2

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Mobilie për dhoma gjumi dhe paisje
Kerkohet, bojaxhi

Botuar më 15/05/2018

Telefon