Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

KASIERE SUPERMARKET "XHANGOLLI" KERKON TE PUNESOJE STAF PER: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

SISTEMUESE SUPERMARKET "XHANGOLLI" KERKON TE PUNESOJE STAF PER: Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Sistemuese raftesh / Punonjese banaku. Me eksperience ne super market ose ne kompani te ngjashme, Adresa: 1) Rr. “Komuna Parisit”, 2) Stacioni Trenit

Botuar më 04/07/2020
e kenaqshme

MARANGOZ Mobileri Allushi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Fadil Rada”, prane kafe ATSH

Botuar më 03/07/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

PUNETOR LAVAZHI Lavazh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Afer eko market kika 2, Tiranë

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

NDIHMES MARANGOZ FIRMA INTESA-CERAMICA HIDRO SANITARE Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rruga Siri Kodra

Botuar më 02/07/2020
e kenaqshme

AGJENT SHITJESH KOMPANIA EQEREM 934 ( KOMPANI USHQIMORE) Kërkon të punësojë

Paga: paga baze + % mbi shitjet |

Per Tiranen dhe Durresin. Te kete eksperience pune ne fusha te ngjashme mbi 2 vjet. Te njohe mire rruget. Me patente te klasit B. Arsimi i larte perben avantazh, Adresa: Rr."Teodor Keko", ne Unaze te re

Botuar më 01/07/2020
paga baze + % mbi shitjet

DREJTUES TEKNIK KERKOHET

Paga: e kenaqshme |

Per organizimin dhe drejtimin e punes ne montimin e dyerve te jashtme dhe te mbrendshme, Adresa: Rruga "Bedri Karapici", blloku i pallateve MGB, tek mjetet mesimore

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

PUNETOR KERKOHET 1-2

Paga: e kenaqshme |

Specialist montimi., Adresa: Rruga "Bedri Karapici", blloku i pallateve MGB, tek mjetet mesimore

Botuar më 30/06/2020
e kenaqshme

TAPICIER Erald Mobileri Erald ofron produktet me cilesine me te larte dhe cmimet me te mira ! Kërkon të punësojë

Kontrata: Kohe e plote | Paga: E negociushme. |

Aplikanti te kete eksperience te pakten 3 vjet ne kete profesion., te njoh mire profesionin dhe te jete praktik per pune ne grup., Adresa: Rruga Tirane-Fushe Kruje, Qereke, Krujë

Botuar më 28/06/2020
E negociushme.

SHITES DYQAN ME AKSESORE MOBILERIE Kërkon të punësojë

Paga: Paga e kenaqshme |

Te kene aftesi te mira komunikimi, te perdore nje nga programet Bilanci, Financa, Alfa, te jene te pajisur me patente, mosha 20-30 vjec, kushte te mira pune, te interesuarit mund te dergojne cv me whats' app ose me e-mail

Botuar më 27/06/2020
Paga e kenaqshme
)