Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

EKONOMIST

DYQAN ME AKSESORE MOBILERIE

Kërkon të punësojë

Kriteret

Mosha 25-45 vjec
Te kene aftesi te mira komunikimi, te perdore nje nga programet Bilanci, Financa, Alfa, te jene te pajisur me patente

Detyrat dhe Pagesa

Paga e kenaqshme
Kushte te mira pune
Te interesuarit mund te dergojne cv me whats' app ose me SMS

Kontakte


Botuar më 01/08/2020

)