Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TAPICIER MOBILERI VALERA Kërkon të punësojë

Paga: 60000 leke-90000 leke |

Ofrojme kushte shume te mira, Adresa: Vaqarr

Botuar më 01/08/2021
60000 leke-90000 leke

MARANGOZ MOBILERI VALERA Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira, Adresa: Vaqarr

Botuar më 01/08/2021
E kenaqshme

SALDATOR MOBILERI VALERA Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Ofrojme kushte shume te mira, Adresa: Vaqarr

Botuar më 01/08/2021
E kenaqshme

SPECIALIST MARANGOZ Mobilo Me Class Kërkon të punësojë

Paga: shume e larte |

MJESHTER MOBILERIE., ofrohen kushte te mira pune ,, Adresa: Stadiumi Dinamo, Tiranë

Botuar më 31/07/2021
shume e larte

SHOFER Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne Marikaj Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per kamioncine 3.5ton. -Te interesuarti duhet te kete eksperience ne drejtimin e furgonit .-Duhet te zoterojne patente B.-Te jene etik dhe korrekt.-Mosha 24 - 35 vjeç., Adresa: Rruga industriale Marikaj

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne Marikaj Kërkon të punësojë

Paga: teper e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave.Mund te kontaktoni ne numerin, Adresa: Rruga Industriale, MARIKAJ, VORE

Botuar më 31/07/2021
teper e kenaqshme

PUNETOR Fabrika e prodhimit te mobiljeve ne Marikaj Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

(mashkull). Mosha 20-30., Adresa: Rruga industriale Marikaj

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme

MONTUES SHTEPIA E OFERTAVE Kërkon të punësojë

Paga: E kenaqshme |

Mobiljesh, me eksperience pune, nese je i interesuar kontakto ne numrin:, Tiranë

Botuar më 31/07/2021
E kenaqshme

PUNONJESE Pastrim Kimik KLA-VIN Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme + sigurime |

Per pastrim kimik. Puna me turne, paradite dhe mbasdite, mosha mbi 35 vjeç, Adresa: Rr."Frosina Plaku: prane 21 dhjetorit, brenda Kompleksi Magnet, kullat Cassiopeja, Tiranë

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme + sigurime

BOJAXHI MOBILERIE Mobileri Qehaja shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune. Te jene korret ne pune., Adresa: Rr. "5 Maji"., Tiranë

Botuar më 31/07/2021
e kenaqshme
)