Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

ARREDO FAB STUDIO Arkitekt

Përshkrim

Mobiljesh. Me eksperience pune. Ofrohet page e kenaqshme dhe kushte shume te mira pune, Adresa: Autostrada Tirane-Durres, km.8, mbikalimi i Aeroportit, prane Ivekos.

Karakteristika
Oferta pune, Ofroj punë, Shërbime dhe punime për arredim dhe industria e drurit
Arredo fab studio, arkitekt

Botuar më 17/05/2018

Telefon