Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

MARANGOZ Fabrika e prodhimit te mobiljeve Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per prodhimin e kuzhinave., Adresa: Rr. “Marije Kraja”, 150m perpara rreth rrotul...

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

MOBILIER Mobileri Raina Shpk Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Me eksperience pune ne prodhimin dhe montimin e mobiljeve, kushte shume te mira pune, Adresa: Don Bosko, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

PASTRUESE PESHKU PESHK I FRESKET VLORA Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme+ sigurime |

Puna me turne, me eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne nurmin e telefonit, Adresa: Komuna e Parisit, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme+ sigurime

SPECIALIST EUROPA ALUMINIUM SISTEM Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Per montim-prodhim dyer dritare alumini dhe plastike. Te kete eksperience pune te mjaftueshme. Te jete i komunikueshem. Page e kenaqshme, Adresa: Rruga Tre Deshmoret, Tiranë

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme

MARANGOZ Mobileri Allushi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

/ Ndihmes Marangoz. Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Fadil Rada”, prane kafe ATSH

Botuar më 25/09/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

BOJAXHI MOBILERIE Mobileri Allushi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Me eksperience pune, Adresa: Rr. “Fadil Rada”, prane kafe ATSH

Botuar më 25/09/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

ZMERILUES Mobileri Allushi Kërkon të punësojë

Paga: Ofrohet pagese e kenaqshme |

Kushte te mira pune, Adresa: Rr. “Fadil Rada”, prane kafe ATSH

Botuar më 25/09/2020
Ofrohet pagese e kenaqshme

BOJAXHI Mobileri Alvi Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

Per Mobileri, te kete eksperience pune, kushte te mira pune, te interesuarit te kontaktojne ne numrin e telefonit, Adresa: Misto Mame

Botuar më 25/09/2020
e kenaqshme dhe siguracione

EKONOMISTE Kompani tekstilesh Kërkon të punësojë

Paga: e kenaqshme |

Detyrat dhe pergjegjesite• Te regjistroje dokumentacionin ne kontabilitet (Fatura, Arka, Banka).• Te pergatise Raportet Periodike Financiare.• Te mbaje marredheniet me furnitoret.• Te rakordoje me klientet, furnitoret.• Te zbatoje politikat, drejtimet dhe procedurat e kompanise.Kualifikime/ Kerkesa:• Te jene diplomuar ne nje nga deget e Fakultetit te Ekonomise.• Te jene perdorues te mire te programit Financa 5 .• Te kete experience pune ne pozicione te ngjashme.• Te jene perdorues te mire te programeve te paketes Ms Office (vecanerisht Excel-i)• Te jene te mireorganizuar dhe te sakte.• Te kene aftesi organizative, kreative dhe te ndihmojne ne dhenien e ideve te reja.• Te ruajne konfidencialitetin.Duhet t'i permbahet ketyre rregullave:• Te kene perkushtim maksimal gjate orarit te punes .• Te jete i/e komunikueshme me koleget dhe te gatshme ne çdo kohe te japin ndihmen e tyre per nevojat e kompanise.• Te karakterizohen nga ndershmeria,integriteti dhe korrektesia.• Te ecin me te njejtin hap me qellimet dhe synimet e kompanise.Te interesuarit te dergojne CV-ne e tyre ne adresen e e-mailit: [email protected] Transporti per ne pune mbulohet nga kompania.

Botuar më 24/09/2020
e kenaqshme

MARANGOZ Fabrike kolltuqesh Kërkon të punësojë

Paga: nga 50.000 leke - 80.000 leke te reja |

Per kolltuqe, puna 8 ore ne dite nga e hena ne te shtune. transporti mundesohet falas nga kompania, Adresa: Prane Doganes Tiranes

Botuar më 24/09/2020
nga 50.000 leke - 80.000 leke te reja

LAVAZHIER LAVAZH Kërkon të punësojë

Paga: Paga 30% e xhiros+bakshishe |

Me eksperience pune, Adresa: Rruga irfan Tomini, prane NSHRAK, Tiranë

Botuar më 24/09/2020
Paga 30% e xhiros+bakshishe
)