Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

"PRO WOOD" kerkon te punesoje USTA Marangoz

MARANGOZ Te kete eksperience pune ne prodhimin dhe montimin e mobilieve. Kushte shume te mira pune, Adresa: Shkozet DURRES

Botuar më 21/06/2018

Adishop Albania Kërkon të punësojë Shitese

Per bojra dekorative etj. Te jete e komunikueshme serioze etj. Te dije te perdori kompjuterin. Mosha 20-40 vjece. Me sigurime, Adresa: Rruga Muhamed Gjollesha

Botuar më 21/06/2018

Mobileri Laerti 07 Kërkon të punësojë Ndihmes marangoz

Me eksperience pune, Adresa: Kombinat, rr. “ Shaban Bardhoshi”

Botuar më 20/06/2018

Mobileri Sejdini Kërkon të punësojë Marangoz

Me eksperience pune page e kenaqshme, Adresa: Rruga Nacionale Kamez-Fushe-Kruje km 4

Botuar më 20/06/2018

MOBILERI Kërkon të punësojë Marangoz

Paga: e kenaqshme dhe siguracione |

I cili te kete njohuri te pergjithshme per punen (usta). Te interesuarit te kontaktojne ne nr. e telefonit, Adresa: Babrru

Botuar më 19/06/2018
e kenaqshme dhe siguracione

Mobileri Kërkon të punësojë Rrobaqepese

Per mobileri., Adresa: 3km ne te dale te Kamzes

Botuar më 19/06/2018

Mobileri Kërkon të punësojë Prestar

(F) per mobileri., Adresa: 3km ne te dale te Kamzes

Botuar më 19/06/2018

Kerkohet Menaxher shitjesh

Per Produkte Mobilerie. Eksperienca e punes perben avantazh, Adresa: Adresa: Rr. "5 Maji"

Botuar më 19/06/2018

Mobileri Kërkon të punësojë Marangoz

QE TE KRYEJE DHE FUNKSIONIN E TAPICIERIT., Tiranë, Adresa: Vasil Shanto

Botuar më 17/06/2018