Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “BESA”, BULEVARDI RI

jepet me qera ambjent | 240 M2 | 650 Euro

Kati I dhe II i nje vile 3 kateshe, secili kate, 240 M2, linje tre fazore, 2 tualete, lartesia 4m, 500m oborr, I pershtatshem per cdo lloj biznesi. Mund te jepen edhe te ndara me vehte. Cmimi

Botuar më 23/05/2019
650,00 euro

RRUGA E KOKONOZVE

NE RRUGE KRYESORE | 50 M2 | 12.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, kati 1, per cdo aktivitet

Botuar më 23/05/2019
12.000 leke

MBIKALIMI PARA TEG

afer hotel Privilegj | 535 M2 | 3.5 Euro

Jepet me qera ambjent sherbimi, magazine, 535 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 23/05/2019
3,50 euro/m²

RR. MUSTAFA LLESHI

7 XHUXHAT | 300 M2 | 3.000 Euro

Jepet me qera hotel me 6 dhoma, 300 M2

Botuar më 23/05/2019
3.000,00 euro

OKAZION!! UNAZE E RE, BUZE UNAZE,

pallati i Big Market, | 70 M2 | 92.000 Euro

Shitet ambient bashke me biznes Klinike Gjinekologjike, 70 M2, aktualisht ne pune. Me hipoteke. Mund te jepet edhe me qera per klinik e kompletuar. 500 Euro i diskutueshem dhe shitet. Mund te kontaktoni edhe ne viber & whatsapp. Jo Agjensi

Botuar më 23/05/2019
92.000,00 euro

PERBALLE CASA ITALIA

Kthesa e Kamzes, | 200 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent pune, 200 M2, per depofarmaceutike, per salla Interneti, salla televizioni, lokal nate. Me te gjitha kushtet bashkohore

Botuar më 23/05/2019
1.000,00 euro

RRUGA PETRO NINI LUARASI

100m mbi Shkollen e Baletit | 150 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 150 M2, ne nje pozicion te favorshem, ne rruge kryesore, i pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 22/05/2019
1.000,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TIRANE -DURRES KM 1

Tregu agroushqimor, ngjitur me Hotel Lubjana | 200 M2 | 800 Euro

Japet me qera ambjent, 200 M2, 1 ambjent, kati 2, totali i kateve 2, 1 banjo, tarrace, verande, vendparkim, bodrum, depo, oborr, kopesht, bosh, gjendja: shume e mire, Ndertim i ri

Botuar më 22/05/2019
800,00 euro/muaj

JEPEN ME QERA STALLA PER BLEKTORI!! KRRABE,

km 26 | 700 M2 | 50.000 Leke

Jepet e qera stalla per blegtori, sip. ndertimi, 700 M2, e pershtatshme per dhi, gjedh, etj.

Botuar më 22/05/2019
50.000 leke

POGRADEC

ZONA INDUSTRIALE | 2.000 M2 | 1 Euro

Jepet me qera objekt fabrikimi, 2.000 M2, totali i kateve 4, vendparkim, 500m²

Botuar më 21/05/2019
1,00 euro/m²