Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RR. “FORTUZI",

buze rruge, perballe Deshmitareve te Jeovait | 110 M2 | 300 Euro

Jepet me qera per biznes private kati I i nje vile, 110 M2, totalisht e rikonstruktuar, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 19/09/2019
300,00 euro

RR. MUSTAFA MATOHITI

prane Eleonores | 75 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent dublex, sip e secilit kate, 75 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi, me vend parkim

Botuar më 19/09/2019
40.000 leke

PRANE GJYKATES,

ne rruge, | 85 M2 | 300.000 Euro

Shitet ose jepet me qera ambient, 85 M2, me hipoteke

Botuar më 18/09/2019
300.000,00 euro

MYSLYM SHYRI

Prane Gjykates se Larte | 130 M2 | 1.200 Euro

• Fasade xhami me pamje nga rruga kryesore •I investuar • Pallat i ri • Taksat te perfshira ne cmim • Me hipoteke. • Mundesi ideale per investim. Për ta vizituar na kontaktoni!, 130 M2, kati 2, 1 banjo

Botuar më 18/09/2019
1.200,00 euro/muaj

RR. MUHAMET GJOLLESHA

prane Stadiumit Dinamo, pallati Ferari, pallat i ri | 60 M2 | 650 Euro

Jepet me qera ambjent, 60 M2, e pershtatshme per cdo lloj biznesi. Ne cmim perfshihet 15% taksa

Botuar më 18/09/2019
65,00 euro

TEK RR. "MYSLYM SHYRI", 100M MBRAPA KARBUARNT ALPET,

rrugica Besii Imami | 106 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera 2 hyrje ngjitur me njera tjetren 1+1 dhe garsoniere, sip. totale, 106 M2, kati 1, ambiente te rregulluara. Te pershtatshem per biznese te ndryshme private si: zyra, spa, laborator, klinike dentare, etj.

Botuar më 18/09/2019
1.000,00 euro

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.250 M2 | 215.000 Euro

Shitet objekti, 1.250 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, sip. truall 908m²

Botuar më 18/09/2019
215.000,00 euro

UNAZE E RE,

rr. "Fejzi Izmo" | 85 M2 | 25.000 Leke

Buze rruge, jepet me qera ambient, 85 M2, me oborr, i rregulluar. I pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 17/09/2019
25.000 leke

NE RRUGEN SIRI KODRA

Ne Rrugen Siri Kodra | 80 M2 | 550 Euro

Ne Rrugen Siri Kodra jepet me qira Ambient Biznesi me siperfaqe 80m2. Ambienti ndodhet buze rruge, eshte i investuar dhe i pershtatur per aktivitet biznesi si: zyra, klinik dentare, laborator etj. Organizohet ne 3 ambient pune, magazine, 2 tualtete dhe ballkoni. Ndodhet ne katin e pare te banimit te nje pallati te ri. Per me shume info kontaktoni ne : +355674052734, 80 M2, kati 1

Botuar më 17/09/2019
550,00 euro

CONDOR CENTER

Rruga e Kavajes | 200 M2 | 1.000 Euro

Ambienti ndohet në 1 nga zonat më të aksesueshme në Tiranë, në katin e 2-të, organizohet në 3 ndarje,por mund të bëhet dhe open space sipas dëshirës tuaj. Eshte i përshtatshëm për aktivitete si zyra, call-center etj, 200 M2

Botuar më 17/09/2019
1.000,00 euro/muaj