Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

VORE, AUTOSTRADA TIRANE-DURRES,

jepet me qera | 740 M2 | 2.500 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Vore, Autostrada Tirane-Durres,, jepet me qera, 740 M2, 2.500 euro
2 banjo
Vendparkim
Përshkrim

Kapanon (i cili ka funksionuar si Depo Farmaceutike). lartesi 7.5m, me zyra, sip. totale trualli 1850m², sip. ndertimi 740m², 740 M2, 2 banjo, vendparkim, sistem ciller, sistem alarmi/zjarri, 2 porta hyrje-dalje. E gatshme per: depo farmaceutike, materiale elektrike, informatike dhe çdo mall qe magazinohet ne shtrete metalalike.

2.500,00 euro

Botuar më 11/10/2019

Telefon
)