Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PERBALL SHKOLLES SE BALETIT

NE KRAH TE BKT | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, kati 1, bosh, pershtatet per cdo lloj aktiviteti, 4 m lartesi

Botuar më 18/06/2019
40.000 leke

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 18/06/2019
20.000 leke

BUZE UNAZES SE RE,

rr. "Fran Bardhi", nr 90, | 135 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera vile 4-kateshe, sip. per secilin kat, 135 M2, ambiente te rregullta. E pershtatshme per zyra ose biznese te ndryshme private.

Botuar më 18/06/2019
2.000,00 euro

RR. SHABAN BARDHOSHI

prane minibashkise Kombinat | 1.000 M2 | 2.8 Euro

Jepet me qera ambient (kati II: 400m² dhe kati I: 600m²), i rregulluar ne menyre bashkohore, me ashensor, tualete, zyra, linje 3 fazore, 1.000 M2, kati 2, ashensor, uje 24h, parkim, etj. I pershtatshem percdo lloj biznesi. Ne cmim perfshihen taksat

Botuar më 18/06/2019
2,80 euro/m²

JEPEN ME QERA AMBIENTE NE ZONEN E KOMBINATIT!! - KOMBINAT, JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI 2 KATESH,

kati I: 200m², I gatshem per zyra. Kati II: 800m² me mundesi ndarje (nga te cilat 300m² jane te gatshme per zyra). Mundesi ashensori. 2 E/m². | 500 M2 | 1.5 Euro

- Perballe rajonit te Policise, jepet me qera ambient, 500 M2, lartesi 8m, i pershtatshem per magazine.

Botuar më 18/06/2019
1,50 euro/m²

RR. GRAMOZ PASHKO

afer Fakultetit Ekonomik | 80 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, bosh

Botuar më 17/06/2019
40.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 3.800 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh i cili mund te ndahet edhe ne dy pjese, aip, 2.000 M2, secili kate 1000m². Lartesi 5m, me ashensor industrial. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 17/06/2019
3.800,00 euro/muaj

RR. “SIRI KODRA”,

blloku magazinave, | 380 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ambient + 2 zyra, sip., 380 M2, kati 2, me tavan te varur, punime cilesore, 3 tualete, ashensor malli, pasha mbajtese 600kg/m², me parkim. I pershtatshem per ambient prodhimi, fasoneri, zyra, etj

Botuar më 15/06/2019
2,00 euro/m²

TEK RRUGA BUDI, AFER DREJTORISE TE HIGJENES

Tek Rruga Budi, afer Drejtorise te Higjenes | 30 M2 | 270 Euro

Tek Rruga Budi, afer Drejtorise te Higjenes jepet me Qira ambjent komercial. Ambjenti ndodhet ne kati 0, me akses te plote nga rruga dhe ka nje siperfaqe prej 25m2. Ambjenti organizohet me dy kate, ku ne katin e pare eshte hapsire open-space dhe nepermjet shkallleve ne katin e dyte eshte siperfaqe po njesoj si kati i pare bashke me tualetin. Ambjenti eshte i pershtashem per cdo lloj biznesi dhe ka, 30 M2, fasade xhami. Cmimi: 270 Euro/Muaj (i diskutueshem). Per me shume informacion ose per te vizituar pronen nga afer kontaktoni Brunen ne Numrin e kontaktit: 0689089655.

Botuar më 14/06/2019
270,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. me pamje ne te gjith sheshin e kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 14/06/2019
1 leke