Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

SHKOZE

perballe shkolles 9 Vjecare | 75 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient biznesi, 75 M2, kati 1, buze rruges kryesore, e pershtatshme per magazina. dyqane etj

Botuar më 22/09/2020
30.000 leke

RRUGA QEMAL STAFA - QENDËR, SHQIPËRI

SHKOLLA KUQE | 18.8 M2 | 40.000 Euro

AMBIENT NE SHITJE TEK SHKOLLA E KUQE! Dyqan ne shitje 18.8 m2 tek Shkolla e Kuqe ne Qender.Dyqani ndodhet ne katin 0, prane rruges kryesore.Eshte nje mundesi shume e mire investimi dhe e pershtatshme per kancelari, parukeri, zyre noterie etj., 18.8 M2, totali i kateve 8, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 21/09/2020
40.000,00 euro

TEK RESTORANT DURRESI,

jepet me qera | 140 M2 | 350 Euro

Ambient, 140 M2, e rregulluar.

Botuar më 21/09/2020
350,00 euro

RRUGA "KOKONOZEVE",

pas Porcelanit te vjeter, | 50 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 1, oborr, gjendja: shume e mire, I pershtatshem per magazine ose ambjente pune

Botuar më 21/09/2020
15.000 leke

TEK MEDRESEJA

50m mbi vilen Gold | 70 M2 | 350 Euro

Jepet me qera ambjent, 70 M2, kati 1 i nje vile, i pershtatshem per klinika, laboratore etj

Botuar më 21/09/2020
350,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TIRANE DURRES, KM 7,

prane QTU, godina Henry | 2.592 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ndertese 4-kateshe, sip. per seciln kat 600m², sip. totale, 2.592 M2, ambiente bashkohore.

Botuar më 19/09/2020
2,00 euro/m²

AUTOSTRADA TIRANE DURRES, KM 7, PRANE QTU,

godina Henry | 1.050 M2 | 2 Euro

Jepen me qera ambiente per zyre 250m², kati V me cmim 3.5 E/m² dhe kapanon i pershtatshem per fasoneri, etj, kati 4, 1.050 M2, ambiente bashkohore.

Botuar më 19/09/2020
2,00 euro/m²

RR. IRFAN TOMINI

tek blloku Vasil Shanto | 24 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 24 M2, kati 1, me dokumenta, pershtatshem per biznese te ndryshme, pallat i ri

Botuar më 19/09/2020
15.000 leke

RR. IRFAN TOMINI

tek blloku Vasil Shanto | 23 M2 | 23.000 Euro

Shitet ambjent, 23 M2, kati 1, me dokumenta, pershtatshem per biznese te ndryshme, pallat i ri

Botuar më 19/09/2020
23.000,00 euro

RR. FORTUZI

buze rruge, perballe Deshmitareve te Jehovait | 52 M2 | 250 Euro

Jepet me qera 1+1 per zyra, 52 M2, kati 1, totalisht e rikonstruktuar, i pershtatshem per çdo lloj zyra, etj.

Botuar më 18/09/2020
250,00 euro
)