Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

BLV. "ZOG I", TEK BULEVARDI I RI,

buze rruge, | 250 M2 | 20.000 Euro

Jepet me qera ambient 4-katesh, sip. kati, 250 M2, ambiente me punime teper cilesore,...

Botuar më 14/02/2019
20.000,00 euro

NE QENDER TE KOMBINATIT, SHITET AMBIENT 3 KATESH ME HIPOTEKE!

Kati I: biznes me sip. 650m², kati II: biznes prej shume vitesh 400m² | 1.450 M2 | 1 Euro

Dhe kati III: banim 400m². Sip. totale, 1.450 M2, Bizneset jane aktualisht ne pune. ...

Botuar më 10/02/2019
1,00 euro

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 17/02/2019
4.000,00 euro/muaj

LAPRAKE

prane Spitalit Ushtarak, buze rruges kryesore | 300 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 300 M2, I pershtatshem per cdo lloj biznesi, lartesia 4m, 2 banjo, ballkon. Aktualisht Call Cener me 20 vende pune (kopmpjutera)

Botuar më 17/02/2019
40.000 leke

OKAZION!!! PRANE GJIMNAZIT PARTIZANI,

rr. "Thanas Ziko", | 1.000 M2 | 2.000 Euro

Jepet me qera Lavazh + vend parkimi per 25 makina, sip, 1.000 M2, aktualisht ne pune, aktivitet 24h, me pus, totalisht i kompletuar me 3 pompa, fshese, etj. Çmim

Botuar më 17/02/2019
2.000,00 euro

RR. LLAMBI BONATA

Ne Kombinat | 300 M2 | 70.000 Leke

Jepet me qera ambient i pershtatshem per dyqan ose magazine call center , fason e tj, 300 M2, 2 banjo

Botuar më 16/02/2019
70.000 leke

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e piktura, 35 M2, kati 1, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 16/02/2019
1,00 euro/m²

OKAZION! ISH KOMBINATI TEKSTIL,

jepet me qera | 2.000 M2 | 3.500 Euro

Ambient 3-katesh, sip. totale, 2.000 M2, kati I: sip. 1.200m², kati II dhe III 800m², me oborr per parkim deri ne 3 Trailera, i siguruar me roje. Ambiente te rregulluara, linje 3 fazore, 4 banjo, 2 zyra, ashensor malli.

Botuar më 16/02/2019
3.500,00 euro

RRUGA DEMOCRACIA

Rruga Democracia | 440 M2 | 175.000 Euro

Objekt sherbimesh i paisur me certefikate pronesie ,projekti i objektit per 5 kate, 2 kate te perfunduara dhe ne funksion ( me qera ) objekti eshte i perbere : kati i pare. Dyqan 40 m2 plus banjo dhe nje magazine rreth 40 m2 nen toke . Kapanon 160 m2 me banjo dhe grope per oficine . Kati 2 Dyqan 200 m2 ne pune Sallon bukurie me dy banjo dhe lavanderi, 440 M2

Botuar më 15/02/2019
175.000,00 euro

ISH FUSHA E AVIACIONIT

ngjitur me helikopteret e mjekesise | 110 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 110 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht funksionon si servis. Vend parkimi 1000m²

Botuar më 15/02/2019
60.000 leke/muaj

ASTIR

UNAZA E RE | 42 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 42 M2, ambjenti eshte 1.5 m i larte nen sip e tokes dhe 2.5 m mbi sip. e tokes. Ka korent 3fazore dhe uje24 ore. Ka funksionuar si torneri

Botuar më 15/02/2019
20.000 leke

RR. "ELBASANIT",

perballe ambasades Amerikane, | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 15/02/2019
40.000 leke