Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

RRUGA SAMI FRASHERI

Shitet Biznesi, Komuna E Parisit | 100 M2 | 18.000 Euro

Pastiçeria është e pozicionuar në një zone mjaft të frekuetuar, Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e parë, buzë rruge me sipërfaqe totale prej 100 m2. Është një punë e ngritur prej dhjetë vitesh. Biznesi shitet bashkë me çdo pajisje,linjë prodhimi dhe shitjeje, aktualisht është në gjendje pune. Qera, 100 M2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
18.000,00 euro

BLLOKU

Shitet Biznesi, Blloku | 180 M2 | 9.000 Euro

Ambjenti ndodhet në zonën e Bllokut, pranë Kryesisë së kuvendit Ambjenti është I pozicionuar në katin 6 me sipërfaqe totale 180 m2. Shitet biznesi, qendër masazhesh Detaje të tjera • Pallat I ri • Qeraja ambjentit 500 euro • 4 dhoma • Për ta vizituar na kontaktoni!, 180 M2, 5 ambjente, kati 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 22/06/2018
9.000,00 euro

TIRANE

Ambjent, Insitut | 60 M2 | 250 Euro

Ambjenti ndodhet në Insitut, pranë “Universitetit Buqësor” Ambjenti është I pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe totale 300 m2. Kati është I organizuar në 5 ambjente me sipërfaqe 60 m2 secila dhe jemen me qera më vete, 250 euro. Detaje të tjera • Ambjentet janë të përshtatshme për zyra, klinikë denta, 60 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 5 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 22/06/2018
250,00 euro/muaj

BLV. "ZOG I",

tek ish Zeri Popullit, | 80 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, I pershtatshem per farmaci, klinike dentare, ushqimore, rrobaqepesi, shtypshkronje, call center, zyra pune, etj. (per biznes muaji i pare pa qera). Jepet dhe per ap.

Botuar më 22/06/2018
100.000 leke

RR. "ALI PASH GUCIA",

prane gjimnazit Partizani, prane kishes, | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera servis makinash dhe saldime me oksigjen dhe elektrik, 80 M2, 1 ambjent, 1 banjo

Botuar më 22/06/2018
20.000 leke

RR."MUSTAFA LLESHI"

prane Deges se Thesarit | 250 M2 | 300.000 Leke

Jepet me qera hotel, 250 M2, 6 dhoma gjumi, i kompletuar, ne gjendje pune

Botuar më 22/06/2018
300.000 leke

RR. SHEFQET MUSARAJ

mbi policine Bashkiake | 117 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 117 M2, me kontrate dritash

Botuar më 22/06/2018
50.000 leke

VAQARR, RRUGA "LEK ZAHARIA",

150 m nga rruga kryesore Tirane-Durres | 160 M2 | 20.000.000 Leke

Shitet ambjent, 160 M2, me dokumenta te rregullta, 4m e larte, me dy kate dritare, fasad me lartesi 4 m, oborr

Botuar më 22/06/2018
20.000.000 leke

BUZE LIQENIT TE THATE,

150 METRA NGA STACIONI AUTOBUZIT | 80 M2 | 13.000 Leke

Jepet me qera dyqan, 80 M2, kati 1, totali i kateve 5, 2 banjo, verande, bosh, gjendja: e re, i pershtatshem per aktivitete biznesi.Jo Agjensi Imobilare

Botuar më 22/06/2018
13.000 leke/muaj

BLLOKU AMBASADAVE

JEPET ME QIRA AMBIENT | 455 M2 | 12 Euro

I investuar me parket, 2 hyrje , poste parkimi ,siguri makismale, 455 M2, 6 ambjente, ashensor, ngrohje/ftohje, vendparkim

Botuar më 22/06/2018
12,00 euroÇmimi/m2