Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

SUPER OFERTE! SHITET NEN VLERE OBJEKT BIZNESI ME HIPOTEKE BASHKE ME BIZNESIN SIC ESHTE NE FUNKSION PALESTER FITNESS!

Ne pune prej 3 vitesh, ne nje pozicion shume strategjik per biznes, totalisht i rikonstruktuar me parametra teknike dhe moderne, sistem çiller, aspirim, shtruar me parket, | 560 M2 | 700.000 Euro

Godine komerciale 3+1, sip. totale, 560 M2, truall 290m². Sipas planit te rregullore...

Botuar më 15/11/2018
700.000,00 euro

DON BOSKO

Don Bosko | 50 M2 | 1.000 Euro

Informacion mbi Ambjentin: • Kati 1 • Buze rruges • Fasade xhami • Sistem kon...

Botuar më 14/11/2018
1.000,00 euro

RR. “KAJO KARAFILI”,

mbas Dhomes se Tregetise, | 300 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambient, 300 M2, aktualisht ne pune Bar Kazino, i pershtatshem per çdo...

Botuar më 12/11/2018
1.200,00 euro

RR. "BESA"

perballe Viles se Kosovarit | 35 M2 | 17.000 Leke

Jepet me qera ambient, 35 M2, i pershtatshem per magazine ose biznese te ndryshme private.Inter net falas

Botuar më 19/11/2018
17.000 leke

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.246 M2 | 215.000 Euro

Shitet Objekti edhe me pjese si dhe te leshohet me qira, ish fabrika e perpunimit te molles i ndertuar mbi nje truall me sip 910 m/2 dhe eshte i organizuar ne kete menyre: kati nen toke 150 m/2 kati pare 600 m/2 kati dyte 300 m/3 kati i trete 78 m/2 dhe kati i kater 78 m/2.ne objekt ka dhe uje teknologjik, 1.246 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar

Botuar më 19/11/2018
215.000,00 euro

RRUGA NDRE MJEDA

perballe me Rezidencen Alba | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2, i pershtatshem per aktivitet bisnesi, me oborr

Botuar më 19/11/2018
50.000 leke/muaj

PEZË HELMËS

prane magazines se SMS | 4.000 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera ambient, 4.000 M2, I rrethuar, uje dhe linje trefazore, e pershtatshme per linja prodhimi, fidanishte, kepucari, rrobaqepesi etj.

Botuar më 19/11/2018
50.000 leke

SAUK I VJETER, RRUGA "SELIM BRAHJA",

100m majtas rreth rrotullimit, | 100 M2 | 45.000 Leke

Buze rruge, jepet me qera ambient, 100 M2, + bodrum, me verande te shfrytezueshme para, vend parkimi per makine. I pershtatshem per farmaci, super market, etj.

Botuar më 18/11/2018
45.000 leke

SAUK I VJETER, RRUGA "SELIM BRAHJA",

100m majtas rreth rrotullimit, buze rruge, | 500 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambient i lire (i cili ka funksionuar si fush sporti), sip, 500 M2, I pershtatshem per magazina, fasoneri, etj.

Botuar më 18/11/2018
60.000 leke

JANI BAKALLI

NE QENDER TE FIERIT PRANE SHTEPISE SE PIONERIT | 201.5 M2 | 161.200 Euro

Shitet ambjent, 201.5 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/11/2018
161.200,00 euro

JANI BAKALLI

NE QENDER TE FIERIT PRANE SHTEPISE SE PIONERIT | 201.5 M2 | 600 Euro

Jepen me qera dy ambjente secila, 201.5 M2, te pershtatshme per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 17/11/2018
600,00 euro/muaj

RRUGA PROKOP MIMA

Prane Qendres Kristal | 32 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent i pershtatshem per dyqan, zyre apo mjedis pune, 32 M2, gjendja: e rikonstruktuar

Botuar më 17/11/2018
20.000 leke/muaj

RRUGA NAIM FRASHERI

KRYQEZIMI MBRAPA AMBASADES GREKE | 110 M2 | 800 Euro

Jepet me qera ambjent, 110 M2, e pershtatshme per farmaci, klinik dentare, laboratore, eshte pershtatur per klinik fizioterapie, mban 4 poltrona. Nuk jam agjensi

Botuar më 17/11/2018
800,00 euro