Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TIRANE

Rruga E Elbasanit | 25 M2 | 300 Euro
Përshkrim

Ambjenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit, 50 m nga Drejtoria e Higjienës, në kryqëzimin e rrugëve “Qemal Guranjaku” dhe “Pjetër Budi”., 25 M2, 1 banjo, gjendja: shume e mire, • Buzë rruge • Fasadë xhami • Mundësi të ndryshme shfrytëzimi • Pozicion gjeografik i favorshëm

Karakteristika
Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Tirane, Rruga E Elbasanit, 25 M2, 300 euro
1 banjo, gjendja: shume e mire
300,00 euro/muaj

Botuar më 14/05/2018

Telefon