Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

TEK SELVIA, PERBALLE SUPERMARKET SHPAR DHE UNIVERSITETIT ALDENT,

me pamje nga rruga (Selvia) | 120 M2 | 7 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Tek Selvia, perballe Supermarket Shpar dhe Universitetit Aldent,, me pamje nga rruga (Selvia), 120 M2, 7 euro
Kati 2
Përshkrim

Jepet me qera ambient, 120 M2, kati 2, Me mundesi zgjerimi dhe per hapesire me te madhe. Çmimi

7,00 euro/m²

Botuar më 27/09/2020

Telefon
)