Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

ELBASAN

Rr. Ptoleme Xhuvani, lagjia Kala | 80 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, e pershtatshme per biznes

Botuar më 25/04/2019
20.000 leke

RR. "ARKITEKT SINANI",

prane Profarmes | 160 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 160 M2, lartesi 3.80m + oborr 100m². Totalisht i rregulluar, siguruar me kamera, infrastrukture e rregullt. E pershtatshme per cdo lloj biznesi.

Botuar më 25/04/2019
40.000 leke

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 4.000 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh, 2.000 M2, secili kate 1000m². I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 25/04/2019
4.000,00 euro/muaj

4 DESHMORET

per shkolles | 80 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 80 M2, I pershtatshem per biznes

Botuar më 24/04/2019
30.000 leke

BULEVARDI "GJERGJ FISHTA"

Ish-Ekspozita | 100 M2 | 900 Euro

Jepet ambjent me qera, 100 M2, 2 ambjente, kati 2, 2 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 24/04/2019
900,00 euro/muaj

STADIUMI DINAMO

Stadiumi Dinamo | 150 M2 | 700 Euro

Jepet ambjent me qera i pershtatshem per zyra, fondacione etj,, 150 M2, 4 ambjente, kati 2, 1 banjo, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
700,00 euro/muaj

RRUGA TEODOR KEKO

PERBALL KARBURANT KASTRATIT, BUZE RRETH RROTULLIMIT | 250 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent per biznes, 250 M2, e kompletuar

Botuar më 24/04/2019
1.000,00 euro

ISH BLLOKU

Ish Blloku | 120 M2 | 230.000 Euro

Ne Tirane ne zone e Bllokut SHITET ambjent biznesi me sip. 120 m2. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte nga toka ne nje pallat ekzistues, eshte ne kryqezim rrugesh shume i reklamuar dhe sherben per zyra, klinike ose laborator dentar, klinike mjeksore, qender estetike,qender fizioterapie dhe masazhi etj.Cmimi 230.000 euroPer cdo informacion kontaktoni ne Cel. 0684109062E-mail. onlineprona@gmai, 120 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 5, 1 banjo, 2 ballkone, bosh, gjendja: e mire

Botuar më 24/04/2019
230.000,00 euro

RR. “SIRI KODRA”,

blloku magazinave, | 380 M2 | 2 Euro

Jepet me qera ambient + 2 zyra, sip., 380 M2, kati 2, me tavan te varur, punime cilesore, 3 tualete, ashensor malli, pasha mbajtese 600kg/m², me parkim. I pershtatshem per ambient prodhimi, fasoneri, zyra, etj

Botuar më 24/04/2019
2,00 euro/m²

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera 2 ambjente, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, gjithashtu ambj. tjeter 130m² siper dyqanit te pikturave, te pershtatshem per aktivitete te ndryshme.

Botuar më 23/04/2019
1,00 euro/m²