Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 490 M2 | 12.250 Euro

•Buzë Rruge • Sipërfaqa e brendëshme: 490 m2 • 4 m lartësi • I investuar ...

Botuar më 27/06/2019
12.250,00 euro/muaj

KOMUNA E PARISIT

Komuna e Parisit | 490 M2 | 12.250 Euro

•Buzë Rruge • Sipërfaqa e brendëshme: 490 m2 • 4 m lartësi • I investuar • Fasadë xhami • Tualete . I pershtatshem per aktivitete te ndryshme biznesi. Opsion ideal per investim. Për ta vizituar na kontaktoni!, 490 M2, gjendja: e re

Botuar më 27/06/2019
12.250,00 euro/muaj

PERBALLE SERANATA KORCARE DHE INSTITUTIT TE FISKULTURES

PALLATI I KRYQIT TE KUQ | 70 M2 | 150.000 Euro

Shitet bodrumi, 70 M2, Me certifikate pronesie

Botuar më 27/06/2019
150.000,00 euro

NGJITUR ME CITY PARK

PRANE AUTOSTRADES | 2.000 M2 | 3.800 Euro

Jepet me qera ambjent dy katesh i cili mund te ndahet edhe ne dy pjese, aip, 2.000 M2, secili kate 1000m². Lartesi 5m, me ashensor industrial. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 27/06/2019
3.800,00 euro/muaj

RRUGA "ISLAM ALLA"

Ish Adidasi, 30 m nga Myslym Shyri | 80 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 80 M2

Botuar më 26/06/2019
500,00 euro

TREGU ELEKTRIK

Tirane | 140 M2 | 750 Euro

Jepet me qera ambjent, 140 M2, 1 ambjent, kati 1, totali i kateve 8, 2 banjo, ashensor, bosh, gjendja: e re, eshte shume i pershtatshem per call center, zyra, qender masazhesh etj Ambienti shtrohet me pllake ose parket ne varesi te kerkeses se klientit. Si dhe 2 tualete

Botuar më 26/06/2019
750,00 euro/muaj

AUTOSTRADA TR-DR,

KM 7 | 200 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera objekt per cdo lloj aktiviteti, 200 M2

Botuar më 26/06/2019
50.000 leke

RR.RESHIT COLLAKU, SHALLVARE

tek Shallvaret, Pallati Fatosit | 34 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 34 M2, 1 ambjent, totali i kateve 15, 1 banjo, ashensor, ngrohje/ftohje, verande, bosh, gjendja: shume e mire, i pershtatshem per cdo tip biznesi (zyra, dyqane, sherbime etj).

Botuar më 25/06/2019
40.000 leke/muaj

RR BARDHOK BIBA, PALL 71/1

prane hotel Arber, perballe Galerise | 56 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 56 M2, gjendja: shume e mire

Botuar më 25/06/2019
80.000 leke/muaj

RR. “ALADIN FRASHRI”

1km nga News 24 | 80 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera Karburant, aktualisht ne gjendje pune., 80 M2

Botuar më 25/06/2019
1.000,00 euro

TUFINE

perballe Hyrjes kryesore te varrezave | 800 M2 | 60.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi, 800 M2, +ndertese 40m², e pershtatshme per zyre, magazina, agjensine funerale, etj

Botuar më 25/06/2019
60.000 leke