Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PRANE SHESHIT WILSON

Jepet me qera zyre. Zyra eshte e organizuar ne 3 ambiente te ndara pune. | 105 M2 | 600 Euro

105 M2, Eshte kati 2 dhe ka vizibilitet nga rruga . Pozicioni e ben te pershtatshme per shume aktivitete. Per me shume info kontaktoni me Klajdi Qafoku

Botuar më 05/08/2020
600,00 euro/muaj

BULEVARDI “DËSHMORËT E KOMBIT”

Kullat Binjake | 30 M2 | 200 Euro

-Ofrohet me qira ambient biznesi ka funksionuar si zyre por eshte e pershtatshme dhe per veprimtari te tjera.-I pozicionuar ne zone kyc,te zhvilluar dhe prane sherbimeve dhe instuticioneve publike.-Per me shume informacion apo nje vizite ne prone ju lutem na kontaktoni!, 30 M2, kati 2, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 05/08/2020
200,00 euro/muaj

RRUGA MARGARITA TUTULANI

TEk SHKOLLA DESHMORET E LIRISE | 20 M2 | 15.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 20 M2, pershtatet per aktivitete te ndryshme, shkallet brenda ne pallat

Botuar më 04/08/2020
15.000 leke

RR. MYSLYM KETA

tek Kafe Lavazza | 500 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 500 M2

Botuar më 04/08/2020
1.000,00 euro

STADIUMI DINAMO

pallatet Moskat, buze rruge kryesore | 120 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent, 120 M2, kati 2, 2 banjo, gjendja: e rikonstruktuar, e pershtatshme per biznese te ndryshme

Botuar më 04/08/2020
1.000,00 euro

JEPEN ME QERA AMIENTE BIZNESI PER ZYRA DHE MAGAZINA! RR. “5 MAJI”,

tek blloku magazinave, ish nderrmarja Kimike | 290 M2 | 500 Leke

Jepen me qera ambiente biznesi per aktivitete te ndryshme me sip. nga 35m² deri, 290 M2, Ambiente te rregulluara, me tualet, kondicioner, vend parkimi per makine. Çmimi fillon nga 400 -

Botuar më 04/08/2020
500 leke/m²

KOMBINAT

Rr. Shaban Bardhoshi | 400 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient, 400 M2, kati 2, I pershtatshem per cdo aktivitet tregtar dhe prodhues, vecanerisht fasoneri. Ambjent i paisur me ashensor, zyra, tualete, linje 3 fazore, uje 24h, parkim etj

Botuar më 03/08/2020
1.000,00 euro

RR. KONT BERTOLT

perballe me Pirro Mani | 90 M2 | 400 Euro

Jepet me qera ambjent, 90 M2, kati 1, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti

Botuar më 03/08/2020
400,00 euro

QENDRA KRISTAL CENTER

perballe qendres , pallati pajtonit | 110 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambjent ,, 110 M2, me pamje nga autostrada , me fasada xhami , kati i 2i pershtatshem per zyra ose kafene

Botuar më 03/08/2020
1.000,00 euro/muaj

PRANE SHOP MARIKAJ

Rruga dytesore vore maminas | 000 M2 | 0 Leke

Shiten kapanone ose jepen me qera , jane ndertuar me para fabrikate , ka zyra , dy tualete , sistem uj per zjarrefikse , dhe kabine elektrike me vete, 000 M2, Per me shum informacion per cmimin kontaktoni ne nr e poshte shenuar

Botuar më 03/08/2020
0 leke
)