Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

Njoftime Top

ELBASAN

Shushice | 50.000 M2 | 2.000.000 Euro

Shiten zyra, kapanone dhe truall me sip totale 50.000m² (5ha) nga te cilat kapanonet...

Botuar më 09/12/2019
2.000.000,00 euro

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, tek Hyrja e kolegjit turk | 35 M2 | 1 Euro

Jepet me qera dyqan, ngjitur me dyqanin e pikturave, 35 M2, +16m² gjysme kati perbrenda, i pershtatshem per aktivitete te ndryshme

Botuar më 16/12/2019
1,00 euro/m²

RRUGA "BAJRAM CURRI",

tek Oxhaku, buze rruge, | 130 M2 | 45.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, 1 banjo, ambient i rregulluar, i pershtatshem per OJF, magazine, depo farmaceutike, etj

Botuar më 16/12/2019
45.000 leke

RRUGA E DIBRES

Rruga e Dibres | 48 M2 | 230.000 Euro

Shitet ambient biznesi në Rrugën e Dibrës. Informacion mbi ambientin: • Sipërfaqja e ambientit: 48m2 • Pozicionuar në katin 0 • Orientim perëndim • Me hipotek E përshtatshme për aktivitete të ndryshme biznesi. • Lokacion i favorshëm • Opsion ideal investimi. Për ta vizituar na kontaktoni!, 48 M2, 1 banjo, bosh, gjendja: shume e mire

Botuar më 14/12/2019
230.000,00 euro

UNAZA E RE

tek 2 Rotondot | 120 M2 | 80.000 Leke

Jepet me qera ambjent 2 kateshe, sip kati, 120 M2, e pershtatshme per kopesht, cerdhe dhe cdo lloj biznesi tjeter. Mundesi per tu dhene cdo kate me vete. Secili kat 40.000leke qeraja

Botuar më 14/12/2019
80.000 leke/muaj

RRUGA E KAVAJES

tek kryqezimi i 21 Dhjetorit, ne katin e 2 siper Galerise se Artit dhe Eagle Mobile | 130 M2 | 1 Leke

Jepet me qera ambjent, 130 M2, bosh. I pershtatshem per biznes. Pamje e mrekullueshme nga e cila duket i gjithe sheshi i kryqezimit te 21 Dhjetorit

Botuar më 14/12/2019
1 leke

OKAZION!!! TEK 21 DHJETORI

mbrapa hotel Mondialit | 50 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 50 M2, kati 1, jepet per afat te gjate. E pershtatshme per zyra, klinika dentare, magazina ose laboratore. Ska rrezik nga termetet. Nuk bashkepunojme me agjensite

Botuar më 14/12/2019
20.000 leke

KODRA E PRIFTIT

RR.KOKONOZIT | 110 M2 | 35.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 110 M2, oborr, +hyrje e vogel (dhome dhe kuzhine 15000 leke), cmimi iambjentit

Botuar më 13/12/2019
35.000 leke

TEK KAFJA REMES

komlesi Sireta 2 F | 170 M2 | 1.000 Euro

Jepet me qera ambient, 170 M2, i pershtatshem per cdo lloj biznesi.

Botuar më 13/12/2019
1.000,00 euro

POGRADEC

ZONA INDUSTRIALE | 2.000 M2 | 1 Euro

Jepet me qera objekt fabrikimi, 2.000 M2, totali i kateve 4, vendparkim, 500m²

Botuar më 13/12/2019
1,00 euro/m²

RR. "NIKOLLA TUPE",

prane Njesise Bashkiake nr.5 | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 50 M2, i pershtatshem per çdo lloj biznesi.

Botuar më 13/12/2019
30.000 leke
)