Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

PAZARI I RI

Sheshi Avni Rustemi | 176 M2 | 1.200 Euro

Jepet me qera ambjent comercial 176 m2 ne zonen e pazarit te ri tek sheshi Avni Rustemi .Ambjenti ndodhet ne katin e 4 te pallatit Vjero ku nje pjese e se cilit funksionon si qender biznesi . Ambjenti eshte i pershtatshem per zyra , ambjent i pershtatshem per call center , etj ., 176 M2, kati 4, totali i kateve 10, 2 banjo, ashensor, 1 ballkon, gjendja: shume e mire

Botuar më 12/12/2018
1.200,00 euro/muaj

RR. "BUDI",

tek qyteti studenti, | 50 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient 100m² dhe, 50 M2, kati 1, Çmimi 60.000 leke dhe

Botuar më 12/12/2018
30.000 leke

LAPRAKE, RR."VANGJEL NOTI"

150m larg nga Akademia e Biznesit | 220 M2 | 49.000 Leke

Jepet me qera Ambjent 2 katesh, 220 M2, i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Aktualisht funksionon si Bar Restorant

Botuar më 12/12/2018
49.000 leke

RRUGA ARKITEKT KASEMI

prane kryqezimit te Brrylit, | 80 M2 | 55.000 Leke

Jepet me qera ambjent biznesi,, 80 M2, 2 ambjente, kati 2, gjendja: e rikonstruktuar, dritare plastike me 3 xhama, 9 metra fasade pergjate unazes, mundesi rreklamimi ne 10 m² vetrate

Botuar më 12/12/2018
55.000 leke/muaj

RRUGA " MUHAMET GJOLLESHA"

Disponojmë ambjent për qera tek Rruga “Muhamet Gjollesha ” | 165 M2 | 3.300 Euro

Ambjenti është i pozicionuar buzë rruge me sipërfaqe 165 m2 . •Ambientet është I investuar. • Fasade xhami • 1 Depo • Bosh • Tualeti • Mundesi ndarje në dy dyqane., 165 M2, bosh, gjendja: shume e mire, Për ta vizituar na kontaktoni! - Future Home Property

Botuar më 11/12/2018
3.300,00 euro/muaj

AMBJENT ME QERA , KOMUNA E PARISIT,120M

Rruga Tish Dahia | 120 M2 | 1.200 Euro

Jepet ambjent me qera , i pershtatshem per lloje te ndryshme biznesesh, 120 M2, 1 ambjent, 1 banjo, gjendja: shume e mire

Botuar më 11/12/2018
1.200,00 euro/muaj

RR. "ELBASANIT",

perballe ambasades Amerikane, | 90 M2 | 40.000 Leke

Jepet me qera ambient, 90 M2, 1 banjo

Botuar më 11/12/2018
40.000 leke

VLORË

(Pranë postës së Çoles) - Pallati i ri Ilfa | 31 M2 | 25 Euro

Shitet ambjent, 31 M2, totali i kateve 9, 1 banjo, Me ndriçim të plotë, banjë të brendshme, me ujë, me vetratë të plotë xhami, pajisur me qepen me motor elektrik, sitem elektrik 3 fazor. Me çertifikatë pronësie

Botuar më 10/12/2018
25,00 euro

KOMUNA E PARSISIT

Komuna e Parsisit | 190 M2 | 2.500 Euro

Tek Komuna e Parisit ne rruge kryesore jepet me qira ambient komercial. Ambienti ka nje siperfaqe prej 190 m2, ndodhet ne nje nga zonat me te frekuentuara te qytetit dhe eshte i pershtatshem per cdo lloj aktiviteti. Kontakto tani Elvin ne numrin e telefonit 0675088803 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme., 190 M2 - Mei Realty

Botuar më 10/12/2018
2.500,00 euro/muaj

RRUGA MYSLYM KETA

50 m nga rruga kryesore | 100 M2 | 26.000 Leke

Jepet me qera ambjent, 100 M2

Botuar më 10/12/2018
26.000 leke