Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

TIRANE

Ambjent, Insitut | 60 M2 | 250 Euro

Ambjenti ndodhet në Insitut, pranë “Universitetit Buqësor” Ambjenti është I pozicionuar në katin 2 me sipërfaqe totale 300 m2. Kati është I organizuar në 5 ambjente me sipërfaqe 60 m2 secila dhe jemen me qera më vete, 250 euro. Detaje të tjera • Ambjentet janë të përshtatshme për zyra, klinikë dentare, etj. • Për ta vizituar na kontaktoni!, 60 M2, 5 ambjente, kati 2, totali i kateve 3, 5 banjo, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/06/2018
250,00 euro/muaj

BULEVARDI BAJRAM CURRI

Xhamia e Tabakave | 25 M2 | 220 Euro

Me hipoteke, 25 M2, 2 ambjente, kati 1, 1 banjo, gjendja: e mire, Fasadë xhami, I investuar me gips,Kubaturë e rregullt ,2 hyrje të vecanta, Mundësi të shumta shfrytëzimi si noteri, klinika, laboratore

Botuar më 19/06/2018
220,00 euro/muaj

RR. ELBASANIT

perballe Ambasadas Amerikane | 100 M2 | 450 Euro

Jepet me qera ambient open space, ne pallat te ri, kati dyte me shkalle te vecanta hyrieje, kondicioner, 100 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 19/06/2018
450,00 euro

RR. ELBASANIT

prane Ambasades Amerikane dhe Big Market | 152 M2 | 700 Euro

Jepet me qera ambient 3+1 pallat i ri dhe shume cilesor, per zyra, kati i 2 me ashensor, 3 ballkone, 2 tualete, me orientim nga rruga kryesore, mundesi reklamimi. Ne cmim perfshihet dhe taksa prej 15 %. Cmimi me taksa, 152 M2, Dream Albania Real Estate

Botuar më 19/06/2018
700,00 euro

MBRAPA PORCELANIT,

rr. "Kokonozve", | 140 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient, 140 M2, kati 1, ne shtepi private. Lartesi 3.5m, me tualet, linje 3-fazore, uje 24h.

Botuar më 19/06/2018
30.000 leke

DURRES, NE SEKTORIN RINIA

(rruga e Shnvlashit) | 7.000 M2 | 250 Euro

Jepet me qera objekt, me sip. 300m², me nje shtepi banimi 40m², sip. totale, 7.000 M2, i pershtatshem per aktivitet blegtoral ose cdo lloj aktiviteti tjeter. Aktualisht eshte perdorur per rritje pulash dhe derrash. Uje, drita 3-fazor.

Botuar më 19/06/2018
250,00 euro/muaj

BLLOKU

Shitet Biznesi, Blloku | 180 M2 | 9.000 Euro

Ambjenti ndodhet në zonën e Bllokut, pranë Kryesisë së kuvendit Ambjenti është I pozicionuar në katin 6 me sipërfaqe totale 180 m2. Shitet biznesi, qendër masazhesh Detaje të tjera • Pallat I ri • Qeraja ambjentit 500 euro • 4 dhoma • Për ta vizituar na kontaktoni!, 180 M2, 5 ambjente, kati 6, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
9.000,00 euro

PAS UET-SE

rr. "Shefqet Musaraj" | 92 M2 | 380 Euro

Jepet me qera ambjent, 92 M2, kati 1, 2 banjo, i pershtatshem per çdo lloj aktiviteti (ka funksionuar si bar kafe). Mundesi per tu ndare ne 3 ambjente

Botuar më 19/06/2018
380,00 euro

RRUGA SAMI FRASHERI

Shitet Biznesi, Komuna E Parisit | 100 M2 | 18.000 Euro

Pastiçeria është e pozicionuar në një zone mjaft të frekuetuar, Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e parë, buzë rruge me sipërfaqe totale prej 100 m2. Është një punë e ngritur prej dhjetë vitesh. Biznesi shitet bashkë me çdo pajisje,linjë prodhimi dhe shitjeje, aktualisht është në gjendje pune. Qeraja e ambjentin është 850 Euro Për më tepër na kontaktoni., 100 M2, 1 banjo, 1 ballkon, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 19/06/2018
18.000,00 euro

VORE

ne qender pas autostrades | 300 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent, 300 M2, bosh, gjendja: e re

Botuar më 19/06/2018
500,00 euro