Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

RRUGA SIRI KODRA

ne rruge kryesore | 80 M2 | 550 Euro
Karakteristika

Prona te patundshme, Qeradhenie, Ambjente
Rruga Siri Kodra, ne rruge kryesore, 80 M2, 550 euro
Përshkrim

Jepet me qera ambjent biznesi. Apartamenti ndodhet ne kati I, ka akses direkt ne rrugen kryesore dhe eshte investuar per t'u pershtatur per biznes si: klinike dentare, laborator, zyra etj. Organizohet nga korridor i bollshem, 3 ambjente pune, magazine, 2 tualete dhe ballkon., 80 M2

550,00 euro

Botuar më 05/11/2019

Telefon
)