Gazeta Celesi - Portali i njoftimeve

Njoftime Premium

UNAZA E RE

tek 2 Rotondot | 120 M2 | 100.000 Leke

Jepet me qera ambjent 2 kateshe, sip kati, 120 M2, e pershtatshme per kopesht, cerdhe dhe cdo lloj biznesi tjeter. Mundesi per tu dhene cdo kate me vete

Botuar më 26/08/2019
100.000 leke/muaj

RR. KOMUNA E PARISIT (MEDAR SHTYLLA)

Perball Lulishtes pallati ngjitur me Rreth rrotullimin. | 92 M2 | 450 Euro

Ambjent per zyra 92 m2, kati 1 mbi dyqane, pamje nga rruga kryesore, e shtruar me parket, kondicioner-1,hyrje nga perpara, ashensor, 450€ne muaj., 92 M2, 3 ambjente, kati 1, totali i kateve 12, 2 banjo, ashensor, 2 dhoma gjumi, 1 ballkon, bosh, gjendja: e re, E pershtatshme per, zyra kontabel,call center,klinik dentare, qender masazhi etj, ka mundesi reklamimi shum te mir pasi ka vizualitet nga rruga kryesore.

Botuar më 26/08/2019
450,00 euro/muaj

RR. NACIONALE FIER-BALLSH, PERBALLE BASHKISE MALLAKASTER

Ne hyrje te Qytetit te Ballshit, Perballe Bashkise Mallakaster! | 100 M2 | 50.000 Leke

Jepet me qera Hapesire Biznesi ne hyrje te qytetit te Ballshit me hapesire 100m2. Zona eshte mjaft e pershtatshme. Aktualisht Operon si nje Bar Kafe, por hapesira e ambjentit te ofron komoditetin per te bere modifikime te ndryshme, te pershtatshe sipas kerkesave te paleve te interesuara. Mund te perdoret fare mire si Ambient Administrate ose Zyrave te ndryshme!, 100 M2, kati 1, totali i kateve 1, 1 banjo, verande

Botuar më 26/08/2019
50.000 leke/muaj

DERVISH HEKALI

PLL20/1 | 70 M2 | 500 Euro

Jepet me qera ambjent kati 1, 70 M2, per zyra

Botuar më 26/08/2019
500,00 euro

RR. "DURRESIT", NGJITUR ME KARBURANT ELDA,

ne kraht te majt per tek Shqiponja | 55 M2 | 20.000 Leke

Jepet me qera ambient, 55 M2, I pershtatshem per siervis makinash ose magazine.

Botuar më 26/08/2019
20.000 leke

TEK QYTETI STUDENT,

rruga Budi | 170 M2 | 210.000 Leke

Jepet me qera ambient, 170 M2, + koske 24m², me hyrje-dalje nga dy anet (Perendim dhe Linje), ka funksionuar si market dhe bar kafe. Me hipoteke. I pershtatshem per cdo lloj biznesi

Botuar më 26/08/2019
210.000 leke

NE SUKTH

pas shinave te trenit, buze rruges | 1.500 M2 | 1 Euro

Jepet me qera nje ndertese 3-kateshe, 1.500 M2, cdo kat nga 500 m2. Kati i I-re aktualisht sherben si market. Oborr sip.600 m² i shtruar me pllaka. Mund te sherbeje per ambiente tregetare, shkolle, spital, aktivetet prodhimi etj

Botuar më 24/08/2019
1,00 euro/m²

RRUGA E MUZAKAJVE

rruga Korce - Tirane kilometri pare, zona industriale ish konservimi | 1.250 M2 | 215.000 Euro

Shitet objekti, 1.250 M2, 6 ambjente, totali i kateve 5, bosh, gjendja: per t'u rikonstruktuar, sip. truall 908m²

Botuar më 23/08/2019
215.000,00 euro

RR MINE PEZA

Pas Kafe Flora | 320 M2 | 1.500 Euro

Jepet me qera ambient i hapur 320 m2 ne katin e pare te nderteses i pershtatshem per aktivitete te ndryshe biznesi,magazinim etj., 320 M2, 1 banjo, gjendja: e mire

Botuar më 23/08/2019
1.500,00 euro

QERA, AMBIENT, RRUGA SIRI KODRA

Qera, Ambient, Rruga Siri Kodra | 31.2 M2 | 30.000 Leke

Jepet me qera ambient tek rruga "Siri Kodra". Ambienti ndodhet në katin 0 me sipërfaqe totale prej 31.2 m2. Vendodhja e favorshme bën të mundur aksesimin e faciliteteve që ofron zona. Për ta vizituar na kontaktoni!, 31.2 M2, 1 banjo, i mobiluar, gjendja: shume e mire

Botuar më 23/08/2019
30.000 leke/muaj